تبلیغات
گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر - مطالب اردیبهشت 1392
گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر
به قدری گریه كردم دلم شش گوشه شد (لبیك یا حسین)
اگر از سرهایمان كوه ها بسازند در كتاب های تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند

وقتی هاشمی و مشایی رد صلاحیت شدن

افسران - وقتی هاشمی و مشایی رد صلاحیت شدن

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه 31 اردیبهشت 1392
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از «ستاد مردمی حیات طیبه، دعوت از جلیلی» موج مردمی دعوت از سعید جلیلی به صورت پیامکی کلید خورد.

بنا به دعوت این ستاد،حامیان جلیلی در سراسر کشور با ارسال «یا علی» به شماره پیامک 30001782666666  طومار پیامکی دعوت از جلیلی را امضا می کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

rezaee

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بسم
اللّهالرّحمنالرّحیم

خوشامد عرض میكنم به همهى برادران و خواهران عزیز؛ امانتداران امانت بزرگ و ارزشمند ملى و اسلامى. هر كدام كه در هر بخشى از این مجموعهى بزرگ قرار دارید، به نوبهى خود، كار مهم، اساسى، مؤثر، باارزش و انشاءاللّه ماندگارى را بر عهده خواهید داشت و عمل خواهید كرد؛ چه شوراى محترم نگهبان و مجموعهى نظارتىِ مرتبط با این شورا، چه وزارت محترم كشور و مجموعههاى مردمى و دولتىِ عظیمى كه وابستهى به این تشكیلات هستند، چه مسئولان حفظ فضاى امن و سالم انتخاباتى؛ مثل نیروى انتظامى و دیگران.

قبل از شروع عرایضِ كوتاهى كه در این زمینه خواهم داشت، لازم است اشارهاى بكنم به یك حادثهى تلخى كه این روزها اتفاق افتاد؛ كه هم خود حادثه تلخ بود، هم حاكى از دستهاى پشت پردهى زیادى بود؛ و آن، حادثهى تخریب قبر صحابى جلیلالقدر، حجربنعدى (رضوان اللّه تعالى علیه و سلام اللّه علیه) و اهانت به پیكر این بزرگوار بود. از جهاتى این قضیه تلخ است: خود اهانت به یك صحابى كه از بزرگان اصحاب پیغمبر است و از حواریین امیرالمؤمنین (علیه الصّلاة و السّلام) است و شهید در راه خدا است، قبر او را بعد از هزار و چهار صد سال بشكافند، جسد مطهر او را بیرون بیاورند و مورد اهانت قرار دهند، یك حادثهى بسیار تلخ و غمانگیزى است. در كنار این، تلخى دیگرى كه وجود دارد، این است كه در میان مجموعهى مسلمانان و امت اسلامى كسانى پیدا شوند كه با افكار پلید و متحجر و عقبمانده و خرافى خود، تجلیل از بزرگان و برجستگان و چهرههاى نورانى صدر اسلام را شرك بدانند، كفر بدانند؛ واقعاً این مصیبتى است. اینها همان كسانى هستند كه گذشتگانشان قبور ائمه (علیهمالسّلام) را در بقیع ویران كردند. آن روز كه در دنیاى اسلام، از شبهقارهى هند گرفته تا آفریقا، علیه اینها قیام كردند، اگر اینها جرأت میكردند، قبر مطهر پیغمبر را هم ویران میكردند، با خاك یكسان میكردند. ببینید چه فكر باطلى، چه روحیهى پلیدى، چه انسانهاى بداندیشى، احترام به بزرگان را اینجورى بخواهند نقض كنند و هتك كنند و این را جزو وظائف دینى بشمرند! در آن وقتى كه اینها بقیع را ویران كردند، این را بدانید؛ سرتاسر دنیاى اسلام علیه اینها اعتراض كرد. عرض كردم؛ از شرق جغرافیاى اسلام - از هند - تا غرب جغرافیاى اسلام، علیه اینها بسیج شدند.

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 16 اردیبهشت 1392


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ


ز آه سینه سوزان ترانه می سازم

چو نی ز مایه جان این فسانه می سازم

به غمگساری یاران چو شمع می سوزم
برای اشک دمادم بهانه می سازم

پر نسیم به خوناب اشک می شویم
پیامی از دل خونین روانه می سازم

نمی کنم دل از این عرصه شقایق فام
کنار لاله رخان آشیانه می سازم

در آستان به خون خفتگان وادی عشق
برون ز عالم اسباب، خانه می سازم

چو شمع بر سر هر کشته می گذارم جان
ز یک شراره هزاران زبانه می سازم

ز پاره های دل من شلمچه رنگین است
سخن چو بلبل از آن عاشقانه می سازم

سر و تن و دل و جان را به خاک می فکنم
برای قبر تو چندین نشانه می سازم

كشم به لجه شوریدگی بساط «امین»
كنون كه رخت سفر چون كرانه می سازم

takhrybchy16@yahoo.com

مدیر وبلاگ : تخریبچی جوان
پیوندها
نویسندگان
کلیه حقوق این وبلاگ برای گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر محفوظ است