تبلیغات
گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر - مطالب آذر 1391
گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر
به قدری گریه كردم دلم شش گوشه شد (لبیك یا حسین)
اگر از سرهایمان كوه ها بسازند در كتاب های تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند

بدانید که من از دانشگاه امام حسین علیه السلام فارغ التحصیل شدم و مدرک خود را از دست مبارک آقا گرفتم .

کلاس ،کلاس عشق بود .

درس، درس شهادت.

تخته سیاه ، گسترۀ وسیع جبهه های حق علیه باطل ،

گچ ها خون و قلم ها اسلحۀ مان بودنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

      

امروز یکبار دیگر فضل و جود الهی در این سرزمین تابید و بندگان سپاه خود را به نور الهی و هدایت روشن ساخت و نعمت خود را بر ما تمام گردانید و برای همیشه ما بندگان خود را شرمسار از حجت‌های بی دریغ خود ساخته که ما لیاقت آن را نداشته و نداریم. و این نوشتار به عبارت ساده سپاس و حمد بی انتهای ما به آستان ربوبّیت بی‌انتها در جود و سخا و مهربانی بی‌پایان اوست.پیش بسوی گسترش دین الهی در تمامی کره زمین و ایجاد زمینه اطاعت مطلق او در سر تا سر زمین و ایجاد زمینه ظهور آخرین منجی و بسط و گسترش فرهنگ تشیع علوی در سرتاسر جهان. 

        دست نوشته شهید حسن طهرانی مقدم بعد از تست یکی از قویترین موشک های ایران

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

«رهبر ایران هم عضو شبکه اجتماعی فیس‌بوک شد.» این عبارت روز گذشته به سرعت دهان به دهان چرخید و به تیتر نخست رسانه‌های خبری فارسی زبان ضد انقلاب که اغلب خارج از کشور فعالیت می‌کنند، تبدیل شد؛ خبری که تلاش شد تا از آن به عنوان یک ابزار برای حمله به سیاست های ایران در قبال اینترنت استفاده شود و جریانات رسانه‌ای مانند تلویزیون دولتی انگلیس و تلویزیون دولتی آمریکا و همچنین تلویزیون حکومتی آلمان تلاش کردند تا این مساله را به انتخابات پیش رو ربط بدهند. 

رجانیوز نوشت: این موج رسانه‌ای که توسط برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز به آن دامن زده شد، موضوعی است که اگر فردی اندکی سابقه فعالیت در فضای مجازی و اینترنت را داشته باشد، متوجه خواهد شد که صرفا یک برنامه تبلیغاتی و سیاسی از سوی برخی رسانه‌های خاص است؛ چرا که ساختن یک نام کاربری و فعالیت تحت عنوان هر فرد، نهاد یا سازمانی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بسیار راحت و ساده‎تر از حد تصور است و تنها چند دقیقه وقت نیاز دارد. همین راحتی جعل صفحات اینترنتی با نام افراد و اشخاص معروف و مشهور و محبوب سبب شده تا برخی شبکه‌های اجتماعی مانند «توئیتر» امکانی برای تایید اکانت تدارک ببینند تا امکان سوءاستفاده از آن‌ها کاهش یابد. 
 
در حال حاضر نیز صفحات و اکانت‌های متعددی در فیس‌بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی به نام رهبر معظم انقلاب وجود دارد که هر کدام از آن‌ها به انتشار تصاویر و سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای می‌پردازند. این در حالی است كه  حتی با نام‎هایی كه از سوی این رسانه ها ادعا می شود صفحات رسمی دفتر رهبر معظم انقلاب است نیز  براحتی و در عرض چند دقیقه امكان ایجاد صفحه كاربری برای هر شخصی در همه دنیا وجود دارد و الزاما وجود اسامی چون « laeder.ir» و «khamenei.ir » بر روی این صفحات موید ارتباط این صفحات با دفتر رهبر انقللاب نیست. 
 
صفحه كاربری به نام رهبر انقلاب در توئیتر
 
 
صفحه كاربری به نام رهبر انقلاب در فیس‌بوک
 
 
صفحه كاربری به نام رهبر انقلاب در اینستاگرام
 
 
اما آنچه که باید فارغ از صحت انتساب این صفحات در شبكه های اجتماعی به دفتر رهبر انقلاب و یا اداره آن از سوی كاربران این شبكه ها در نظر گرفت، محبوبیت فوق‌العاده حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی است؛ به طوری که در مدت کمتر از ۲۴ ساعت از راه‌اندازی این صفحه در فیس بوك، حدود ۱۰۰۰۰ نفر به جمع حامیان آن پیوسته‌اند تا مطالب منتشر شده در آن را بخوانند و دنبال کنند. این مساله پیش از این در ماجرای راه‌اندازی اکانت با نام رهبر انقلاب در سایر شبکه‎‌های اجتماعی نظیر توئیتر و اینستاگرام هم رخ داده بود و بسیاری از کاربران ایرانی و غیرایرانی، به استقبال از این اکانت‌ها رفتند. 
 
شاید بتوان دلیل نگرانی و واکنش گسترده رسانه‌های غربی به این مساله را نیز در همین زمینه جستجو کرد. استقبال کم‌سابقه کاربران اینترنت از صفحات و اکانت‌هایی با نام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای كه به بازنشر بیانات و رهنمودهای ایشان در فضای مجازی می پردازد، و اتحاد همه مسلمانان در نقاط مختلف جهان در این صفحات و تایید سخنان و راهکارهای ارائه شده از سوی ایشان در سخنرانی‌های مختلف که در این شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، زمینه را برای نگرانی جدی و ایجاد دغدغه برای رسانه‌های مخالف جمهوری اسلامی ایران فراهم کرده است؛ چرا که تا مدتی پیش، اینترنت و فضای مجازی به عنوان حیاط خلوت این جریان مورد استفاده قرار می‌گرفت و یکی از ابزارهای اصلی آن برای اجرای جنگ روانی علیه ایران بود اما اکنون این فضای یکجانبه شکسته شده و حضور هدفمند و هوشمندانه کاربران انقلابی باعث شده تا استعمار اینترنتی نیز روز به روز کمرنگ‌تر شود. 
 
صفحات اینترنتی به نام رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و مطالب مندرج در آن‌ها اگر چه بدون تایید دفتر ایشان، نمی‌تواند به عنوان اسناد و ادله ارائه شود، اما در همین مدت کوتاه، استقبال از اینگونه صفحات مشخص كرده است که دامنه محبوبیت رهبری انقلاب اسلامی تنها به داخل ایران محدود نیست و سانسور خبری شدید بر اخبار مرتبط با انقلاب اسلامی ایران سبب شده است تا بسیاری از آزادی‌خواهان جهان هم تشنه دریافت نظرات و رهنمودهای ایشان باشند؛ مساله‌ای که رسانه‌های غربی به خوبی آن را درک کرده‌اند و به دنبال مقابله رسانه‌ای در فضای تبلیغاتی با آن هستند؛ زیرا مدیران این رسانه‌ها هم به خوبی می‌دانند که مساله اصلی، یک صفحه یا اکانت فیس‌بوک نیست؛ بلکه آن چیزی که سبب دغدغه آنان شده، افزایش دامنه ارتبطات مردم جهان به ویژه مسلمانان با مردم ایران و انتقال مستقیم و بدون واسطه اندیشه انقلاب اسلامی ایران به آنان است.
نوع مطلب : ســیاســی، فرهنگــــی، اجتماعی، مذهبی، بصیرت، عكس، 
برچسب ها : امام خامنه ای،
لینک های مرتبط :

مجموعه پوستر‌های «جنگ، کار تا پیروزی» را به منظور چاپ و استفاده علاقه‌مندان با کیفیت بالا و اندازه ۵۰ در ۷۰ سانتی‌متر منتشر کرده است.

جنگ کار تا پیروزی
برای دانلود به
ادامه مطلب بروید.....


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نام حسین سازور، نام آشنایی است؛ برای «بچه‌های هیئتی» به عنوان مداحی دوست داشتنی مطرح است که صدای زیبایش در مناسبت‌ها، معرفت مستمعین را بالا می‌برد، اما از جهت دیگر برای فتنه گران، نام آشنایی است؛ کسی که در آن ایام فتنه به قول خودش کارزار آزمایشی بود که ولایی‌ها مشخص شوند از دیگران.

به دیدارش رفتیم تا گفتنی‌هایش را از فضای مداحی و هیئت و نگاه مداحان به جامعه بشنویم.

متن ذیل مصاحبه  با حسین سازور است که در ادامه میخوانید:

 مهم‌ترین ویژگی هیئت‌های پس از انقلاب اسلامی چیست؟

 تا قبل از انقلاب با وجود محدودیت‌های فراوان، هیئت‌ها سبک سنتی خود را حفظ کردند و مرکز مهمی برای نشر معارف اهل بیت بودند.

اما هیئت‌های قبل از انقلاب به این شلوغی‌ها نبود؛ من خودم در آن دوران نیز مداح بودم؛ در آن زمان بجز، هیئت‌های استخوان دار که سابقه ۱۰۰ ساله داشتند، به سختی ۱۰ – ۱۲ نفر پیدا می‌کردیم که در هیئت‌ها جمع شوند. حتی در ایام محرم نیز تنها در روزهای تاسوعا و عاشورا هیئت‌ها شلوغ می‌شد.

اما زمانی که انقلاب صورت گرفت، راه برای بسیاری مسائل باز شد و در هیئت‌ها نیز انقلابی به وجود آمد، بخصوص پس از سی و چند سال که از انقلاب گذشته، رشد کمی و همچنین معرفتی هیئت‌ها با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
درباره وبلاگ


ز آه سینه سوزان ترانه می سازم

چو نی ز مایه جان این فسانه می سازم

به غمگساری یاران چو شمع می سوزم
برای اشک دمادم بهانه می سازم

پر نسیم به خوناب اشک می شویم
پیامی از دل خونین روانه می سازم

نمی کنم دل از این عرصه شقایق فام
کنار لاله رخان آشیانه می سازم

در آستان به خون خفتگان وادی عشق
برون ز عالم اسباب، خانه می سازم

چو شمع بر سر هر کشته می گذارم جان
ز یک شراره هزاران زبانه می سازم

ز پاره های دل من شلمچه رنگین است
سخن چو بلبل از آن عاشقانه می سازم

سر و تن و دل و جان را به خاک می فکنم
برای قبر تو چندین نشانه می سازم

كشم به لجه شوریدگی بساط «امین»
كنون كه رخت سفر چون كرانه می سازم

takhrybchy16@yahoo.com

مدیر وبلاگ : تخریبچی جوان
پیوندها
نویسندگان
کلیه حقوق این وبلاگ برای گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر محفوظ است