تبلیغات
گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر - مطالب فروردین 1391
گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر
به قدری گریه كردم دلم شش گوشه شد (لبیك یا حسین)
اگر از سرهایمان كوه ها بسازند در كتاب های تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند


جمعی از فعالان فضای مجازی با هدف نشر معارف اسلامی اقدام به برگزاری " دهه بزرگداشت امام علی النقی (ع) در فضای مجازی" نموده اند. در بیانیه این فعالان فضای مجازی در رابطه با هدف از برگزاری این دهه آمده است:

 
"جمعی از کاربران فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با توجه به ضرورت و اهمیت نشر معارف اهل بیت علیهم السلام در فضای مجازی تصمیم گرفتیم که از امکانات این فضا در راستای رسالت خود برای جامه عمل پوشاندن به این هدف مقدس استفاده کنیم.
 
 با توجه به این هدف به پیشنهاد جمعی از کاربران تصمیم گرفتیم که دهه ای را به عنوان "دهه بزرگداشت امام علی النقی (ع) در فضای مجازی" معرفی کنیم تا در این دهه تمرکز فعالیت های خودمان را بر روی این هدف بگذاریم.
 
انتخاب امام علی النقی (ع) برای شروع این حرکت به این دلیل بود که احساس کردیم در راستای معرفی ابعاد وجودی این امام همام از طرف ما کم کاری صورت پذیرفته است و معارف این امام عزیز آنگونه که بایسته و شایسته است در جامعه و بخصوص در فضای مجازی بیان نشده است.
 
اعتقاد ما بر این بود که این حرکت باید حرکتی جامع باشد که طی آن تمام افرادی که به این هدف معتقد هستند بتوانند در زمینه توان و تخصص خود سهمشان را در عملی شدن این هدف ادا نمایند.
 
با توجه به این امر با هماهنگی هایی که با دوستان خود در برخی خبرگزاری ها،سایت های خبری و تحلیلی، نهادهای تولید محتوا و افراد توانمند در تولید محتوا داشتیم این دوستان ضمن استقبال از این ایده تعهد کردند که به اندازه توان خود در این دهه محتوا در رابطه با امام دهم تولید نمایند و نیز محتواهای تولید شده را بازنشر نمایند.
 
بی تردید محتواهای تولید شده در قالب هایی چون حدیث، زندگی نامه و روایات، پوستر، کلیپ، دلنوشته، عکس و تحلیل زندگی امام هادی (ع)  و نیز محتواهای تولید شده به زبان هایی غیر از زبان فارسی توسط کاربران فضای مجازی باز نشر خواهد شد.
 
انشاالله تصمیم داریم که در هئیتی که روز شهادت امام هادی (ع) توسط فعالان مذهبی فضای مجازی برگزار خواهد شد محتواهای تولید شده و تجمیع شده را در قالب مکتوب یا بصورت نرم افزار ارائه نماییم."
 
شایان ذکر است که این حرکت با استقبال فعالان فضای مجازی، کاربران شبکه های اجتماعی، بلاگرها، خبرگزاری ها و سایت های خبری و تحلیلی مواجه شده است.
 
تا کنون خبرگزاری های فارس، نسیم و دانشجو، روزنامه وطن امروز، شبکه اجتماعی افسران و نیز سایت های خبری جهان، رجا، مشرق، خبرنامه دانشجویان، صراط، شفاف، بی باک، 598، برهان، پیمانه، وبلاگ نیوز، تریبون، موج قانون، مجلس نهم، بهدخت، دی نیوز، تازه، وب خبر، تریبون، امت نیوز، زنان پرس، قاصد نیوز به این حرکت پیوسته اند.
 
اطلاعات بیشتر در رابطه با این حرکت در آدرس اینترنتی http://www.afsaran.ir/imamhadi موجود می باشد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه 29 فروردین 1391

ابوالقاسم طالبی، کارگردان فیلم سینمایی"قلاده های طلا"  سه شنبه شب ساعاتی را میهمان خبرگزاری برنا بود و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت. 


وی در ابتدی گفت‌وگو تاکید زیادی بر یک جمله دارد: «اول اینکه سانسور نمی‌کنید!»؛ او توضیح می دهد: 135 دانشگاه از من دعوت کردند تا برای گفت‌وگو به آنجا بروم، ولی من وقت ندارم؛ اگر بخواهم به این دعوت‌ها پاسخ مثبت دهم، روی دست سفرهای استانی دولت می‌زنم! و کار بعدی‌ام تعطیل می‌شود. 

این کارگردان ادامه می دهد: الان ده‌ها کتاب قطور تاریخ معاصر را برای فیلم بعدی‌ام باید بخوانم. دوستان اصرار داشتند این مصاحبه را در برنا انجام دهیم تا به شکل مناظره‌ای باشد و شاید خیلی از گره‌ها و سوال‌های مشابه دانشجویان را پاسخ دهیم و عدم حضور من در دانشگاه‌ها باعث عدم پاسخ به این سوال‌ها نشود. 

*اصلی‌ترین دغدغه شما به عنوان کارگردان این فیلم سینمایی چه بود؟ 

وحدت ملی! آنچه که در انتخابات اتفاق افتاد و با شور و هیجان و شادی در کشور همراه شد، یک انتخابات 80درصدی بود که حدود 40 میلیون نفر از مردم در آن مشارکت داشتند. این آمار پیروزی بزرگی برای نظام و انقلاب اسلامی بود. ناگهان این پیروزی به جنگ بین برادران تبدیل شد. 

ادامه مطلب


نوع مطلب : شبیه خون فرهنگـی، ســیاســی، فرهنگــــی، اجتماعی، مذهبی، بصیرت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : bornanews،

سه شنبه 29 فروردین 1391
رها اعتمادی كه فردی بهایی زاده و از خانواده نوكران و خدمتكاران دربار شاه مخلوع است در سال 2010 با همكاری رسمی دربار انگلیس و چند نفر از عوامل دیگر شبكه من و تو را كه از همان ابتدا لقب خواهرخوانده بی بی سی فارسی را یدك می كشید راه اندازی كرد تا این شبكه از همان ابتدا با تفكری بهایی - صهیونیستی و ضد ایرانی پا به عرصه وجود بگذارد.

اعتمادی در جدیدترین آگهی استخدام این شبكه كه در وبلاگش منتشر كرده سه شرط اصلی را برای پذیرفته شدن به عنوان مجری در این شبكه را اعتقاد راسخ به فرقه ضاله بهائیت ، مخالفت با جمهوری اسلامی ایران و آمادگی داشتن برای عریان شدن عنوان می كند.

رها اعتمادی از چند سال پیش با پشتیبانی همه جانبه و البته غیر علنی عوامل بی بی سی گروهی به نام "جوانان بدون مرز" را برای ضدیت با جمهوری اسلامی ایران راه اندازی كرد و تمامی عناصر همسو با فرقه ضاله بهائیت و ضد جمهوری اسلامی ایران را شناسایی و هسته اولیه من و تو را با آنها شكل داد.البته پیش از این هم نقل قول های بسیاری در خصوص پشت پرده بهایی عوامل و مجریان این شبكه مطرح بود كه اكنون با فرو افتادن پرده های فریب سند رسمی بهایی – صهیونیستی بودن این شبكه به ظاهر فرهنگی – اجتماعی علنی شد.

اگرچه كه دو شبكه سلطنتی بی بی سی فارسی و من و تو جدا از هم فعالیت می كنند اما منبع تغذیه نیرو و مجریان آنها یكی است و عوامل این دو شبكه در هم تنیده و پشتیبان استراتژیك اهداف ضد ایرانی یكدیگر هستند.


نوع مطلب : ســیاســی، فرهنگــــی، فرا ماسون، اجتماعی، عكس، 
برچسب ها : استخدام، من و تو، من و تو 1، بهائیت، فرقه ضاله، رها اعتمادی، ضد ایرانی،
لینک های مرتبط : fardanews،

پنجشنبه 24 فروردین 1391


فارس: میروسلاو بلاژویچ، شخصیت بزرگ فوتبال جهان، تبدیل به یک بمب خبری در دنیای سیاست شده است و تأکید کرده که هیچ قدرتی حتی آمریکا قادر نیست به ایران حمله نظامی ‌کند، زیرا میلیون‌ها جوان غیور ایرانی در قالب نیروهای بسیجی به جنگ تمام عیار با آمریکا می‌پردازند.


وی اظهار داشت: مواضع احمدی‌نژاد در قبال موضوع استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای بسیار شجاعانه است و من از رئیس جمهور ایران به خاطر چنین شجاعتی حمایت می‌کنم، زیرا من هم مثل احمدی‌نژاد اهل اظهارنظر شجاعانه هستم.

بلاژویچ تصریح کرد: اگر آمریکا به ایران حمله کند، من در خط مقدم جبهه جنگ و با پوشیدن لباس رزم و در کنار بسیجی‌های ایرانی به جنگ با آمریکا می‌پردازم.

از سوی دیگر محسن شریف‌خدایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کرواسی در مصاحبه با نشریه وچرنی لیست چاپ زاگرب، درباره اظهارات بلاژویچ گفت: این اظهارات از سوی کسی مطرح شده که محبوبیت بسیار گسترده‌ای‌ در ایران برخوردار است و مطمئنا منظور چیرو این است که ایران حق دارد در چارچوب معاهدات بین‌المللی از انرژی هسته‌ای‌ به شکل مسالمت‌آمیز بهره ببرد.

ودرانا رودان نویسنده و خبرنگار مشهور کرواسی در مقاله‌ای‌‌ از مواضع بلاژویچ در قبال موضوع هسته‌ای ایران حمایت کرد و نوشت: به نظرم در شرایطی که آمریکا و صهیونیست صاحب بمب اتم هستند، ایران هم حق دارد بمب اتم داشته باشد.

رودان گفت: لذا از مواضع چیرو به عنوان استاد خودم حمایت می‌‌کنم، هر چند که ایران مطمئنا به دنبال استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای است، اما حتی اگر هم ایران صاحب بمب اتم شود، ما از ایران حمایت می‌کنیم.

بلاژویچ بعد از این مصاحبه از سوی‌ جامعه یهودیان کرواسی‌ تهدید به مرگ شده است.نوع مطلب : ســیاســی، فرهنگــــی، موضوع آزاد، فرا ماسون، مذهبی، بصیرت، بسیج، 
برچسب ها : بلاژویچ، بسیج ایران، آمریکا، جنگ تمام عیار، کرواسی، یهودیان کرواسی‌،
لینک های مرتبط : fardanews،

پنجشنبه 24 فروردین 1391


( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
درباره وبلاگ


ز آه سینه سوزان ترانه می سازم

چو نی ز مایه جان این فسانه می سازم

به غمگساری یاران چو شمع می سوزم
برای اشک دمادم بهانه می سازم

پر نسیم به خوناب اشک می شویم
پیامی از دل خونین روانه می سازم

نمی کنم دل از این عرصه شقایق فام
کنار لاله رخان آشیانه می سازم

در آستان به خون خفتگان وادی عشق
برون ز عالم اسباب، خانه می سازم

چو شمع بر سر هر کشته می گذارم جان
ز یک شراره هزاران زبانه می سازم

ز پاره های دل من شلمچه رنگین است
سخن چو بلبل از آن عاشقانه می سازم

سر و تن و دل و جان را به خاک می فکنم
برای قبر تو چندین نشانه می سازم

كشم به لجه شوریدگی بساط «امین»
كنون كه رخت سفر چون كرانه می سازم

takhrybchy16@yahoo.com

مدیر وبلاگ : تخریبچی جوان
پیوندها
نویسندگان
کلیه حقوق این وبلاگ برای گروه فرهنگی تخریبچی.آی آر محفوظ است